Нереконструйовані будівлі та недобудовані об’єкти в Києві на час проведення Євро-2012 через їх непривабливість планують накрити натяжними фасадами, повідомив Сергій Целовальник, головний архітектор української столиці.

«Коли ви чекаєте гостей, ви починаєте генеральне прибирання, але якщо знаєте, що ви не встигнете перенести перегородку, ви за цю справу не візьметесь. Так і в місті. Треба привести місто в порядок. Давно потрібно було закінчити те, що розпочато, а те, що розпочато і не завершено будемо закривати сучасними натяжними фасадами», — заявив архітектор.
За словами С. Целовальника, інженери проекту реконструкції столичного ЦУМу, розробляють пропозиції, згідно з якими під час Євро-2012 на об’єкті будуть проводитися тільки внутрішні роботи, а територія навколо універмагу залишиться вільною.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>