Котеджне містечко «Михайлівський сад» активно будується. Новий об’єкт знаходиться на чотирнадцятому кілометрі від КПП по трасі Київ-Житомир і дев’ять кілометрів від траси, у Київській області.
Варто сказати, що проект досить масштабний. Загальна територія котеджного містечка становить 42 га. Всього буде побудовано 248 будинки різного планування, будівельні роботи відбуваються у кілька черг.Забудовник пропонує шість різних типів індивідуальних будинків, а також — квартири у чотириквартирному і восьмиквартирному будинках.Такожна об’єкті на сьогоднішній момент завершується будівництво першої черги, а також активно ведеться будівництво доріг. Здача в експлуатацію котеджного містечка запланована на весну 2012-го року. Є інформація, що в другій черзі будинки будуть будуватися під замовлення, за індивідуальними проектами.

Земельні ділянки в котеджному містечку «Михайлівський сад» можна придбати різних розмірів — 9-15 соток, вартість однієї сотки — 4 000 у.о., вартість одного квадратного метра — 500 у.о. Також важливо сказати, що термін будівництва одного будинку складає 5-6 місяців. Об’єкти інфраструктури на даний момент поки не будуються.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>