Згідно з грудневим огляду служби стягнення заставної нерухомості, число заявок на позбавлення права викупу і повідомлень з продажу банками відчужених будинків зменшилася в 2011 році на 34%.

Здавалося б, усе добре. Але президент Федерального резервного банку Нью-Йорка (NY FED) Уільям С. Дадлі підкреслює, що криза у житловій сфері триває, і заявляє: дослідження NY FED показує, що в 2012 і 2013 роках кредиторами може бути оформлено 1,8 млн. заявок на відчуження житла в іпотечних боржників. Якщо врахувати, що на сьогоднішній день знаходяться у стадії розробки 2 млн. заявок на позбавлення права викупу, то обсяг вилученої житлової нерухомості значно зросте.

Як зазначає банкір, коли справа доходить до оцінки поточного стану житлової кризи в США, «ЗМІ хочуть змусити нас повірити, що ситуація з житлом починає поліпшуватися, продажі ростуть, і втрати права викупу скорочуються».

Насправді ж, зменшення кількості foreclosure (втрати права викупу) багато в чому пов’язане зі скандалом, пов’язаним з недобросовісним оформленням та робо-підписанням документів на відчуження житла, і ФРС веде розгляд до цих пір, пише RealtyBizNews.

За словами головного виконавчого директора RealtyTrac Брендона Мура, втрати права викупу в повному режимі в 2011 році були затримані, і саме з цієї причини обсяг відчуженого житла в деяких регіонах країни скоротився. Але в 2012 році кредитори стануть активнішими.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>