Влада Приморська роздає кинуте житло.

30 покинутих квартир на березі Азовського моря в місті Приморськ (Запорізька обл.) Місцева влада пообіцяла подарувати тим сім’ям, які не в змозі купити собі житло. Правда, у черзі на безкоштовне житло в місті претендує 600 сімей, тому мерія вирішила виділити нерухомість тільки гостро потребуючим.
«На території міськради є два населених пункти — Камишеватка і Підмога, там багато безхазяйного напівзруйнованого житла. Попередні господарі давно покинули ці будинки. Тому ми вирішили переоформити ці квартири і заселити туди людей, яким ніде жити », — каже мер Приморська Григорій Шаповал.
У той же час новосели, які здобули квартири в селі Камишеватка в двоповерховому 16-квартирному будинку на вул. Шевченко (на березі моря), переживають, що в будь-який час на відремонтовані квартири можуть заявити права колишні господарі.
«Кілька років мені з трьома дітьми ніде було жити, а зараз нам дісталася чотирикімнатна квартира! Ми прийшли в напівзруйноване житло, без комунікацій, відремонтували його, поставили вікна, поклеїли шпалери, провели світло і індивідуальне опалення і готові вкладати кошти в квартиру. Але ми тут живемо на пташиних правах і хвилюємося, що після того, як облаштуємо будинок, колишні господарі нас виженуть на вулицю », — розповіла мешканка будинку № 35 Людмила Алтухова.
Щоб убезпечити новоселів від претензій колишніх господарів, житло, за словами чиновників, пройде обов’язкову юридичну процедуру. «Ми дамо оголошення в газетах про визнання квартир безгоспними. Якщо через рік ніхто з колишніх господарів не відгукнеться, то ми зберемо необхідні довідки і документи і подамо позови до суду. Якщо суд визнає квартири безхазяйними, то на сесії міськради ми передамо це житло гостро потребуючим. Але людина отримає право приватизації лише після проведеного ремонту в квартирі. Це гарантія того, що вона дійсно буде тут жити, а не приватизує житло, щоб потім його перепродати », — каже Григорій Шаповал.
Ріелтори стверджують, що житло в Камишеватке попитом не користується, а от у Приморську двокімнатну квартиру можна купити за $ 20-22 тис.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>