Для критого льодового спорткомплексу вже знайшли підходящу ділянку і передбачили фінансування його будівництва в 2012 році.

Всього у поточному році уряд збирається виділити гроші на реалізацію проектів льодових палаців у шести містах країни, поінформував віце-президент Федерації хокею Севастополя Олександр Галкін. За його відомостями, в заповітний список потрапили Біла Церква, Дружківка, Київ, Кривий Ріг, Луганськ, а також Севастополь, де будівництво почнеться раніше за все — в березні. Аналогічні відомості оприлюднив глава Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Яцуба, який висловив надію на швидке вирішення питання про відведення землі під об’єкт.

Ділянка площею 2 га для розміщення льодового палацу ще раніше знайшли в Заміській балці.

Примітно, що Володимир Яцуба та Олександр Галкін розійшлися у визначенні суми фінансування реалізації проекту, назвавши 36 і 40 млн гривень відповідно.

Слід зауважити, що в рамках виконання Національної програми «Хокей України» протягом 2012 року планується інвестувати в будівництво критих льодових арен близько 200 млн гривень, які закладені на ці цілі в державному бюджеті.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>