Очікування аналітиків від ринку нерухомості на цей рік — депресивні. Про це сказав аналітик Союзу фахівців з нерухомості (ССНУ) Всеволод Жоголєв. За його словами, до тих пір, поки на ринку житла не з’явиться альтернатива готельного типу та малометражні хрущівки, їх вартість падати не буде. А те, що зараз будують забудовники в Києві, дешевими малометражками назвати складно.
Слова провідного аналітика компанії SV Developmеnt Сергія Костецького: «За нашими прогнозами вартість такого житла на вторинному ринку в 2012 р. виросте мінімум на 5%. До кінця року гостинки коштуватимуть $ 45тис., А можливо і більше» .

Подорожчання очікується за рахунок зниження пропозиції. Так в 2011 р. кількість продаваних однокімнатних квартир, в тому числі і готельок, було на рівні 1000 — 1400 об’єктів, а на початок цього року їх кількість впала до 700 пропозицій.

Іншої думки дотримується аналітик Андрій Гусельников. За його словами, малометражні малосімейки будуть падати в ціні. «Вони неліквідні. І попит на них поки не росте. На початку кризи «малосімейки» купували і за $ 50 тис., а зараз вони є за $ 33 тис. і те, що називається «без черги», — вважає він.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>