Представники готельної мережі Radisson виявляють активний інтерес і бажання працювати на ринку Севастополя: представники Агентства економічного розвитку Севастополя в липні 2011 р. проводили в Москві переговори з великими операторами готельних мереж, серед яких оператори готелю Radisson проявили великий інтерес до севастопольського ринку.

За словами експертів, готельна мережа має два варіанти входу на ринок Севастополя — як керуюча компанія або як самостійний інвестор. Протягом цього року Агентство економічного розвитку Севастополя продовжить роботу з власниками готелів, щоб розглянути можливість укладання договорів на управління з компаніями Radisson або Park Inn.
Майбутній власник готелю, уклавши подібний договір, отримає відмінні умови для ведення бізнесу відповідно до світових стандартів. Залучення на ринок ще одного оператора високого рівня змусить інші готелі поліпшити якість свого обслуговування і сервіс, щоб відповідати міжнародному бренду. Сьогодні на готельному ринку міста представлений тільки один мережевий готельний оператор — Best Western, який представляє готель «Best Western Sevastopol Hotel».
Готельна мережа Radisson в Криму має готель на 63 номери в Алушті, а також планує створити другий корпус і побудувати новий готель в Сімеїзі. Крім того, один з провідних готельних операторів Hilton вже реалізує проект нового готелю в Криму, який розташується на території Приморського парку в Ялті. Цей готель представить собою п’ятизірковий готельний комплекс, що включає 300 номерів, підземний гараж, конференц-зал, кілька ресторанів, басейни, спа-салон та дитячий клуб.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>