У 2012р. в Україні передбачається ввести в експлуатацію 10,2 млн. кв.м житла. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Дмитро Ісаєнко під час прес-конференції «ЛІГАБізнесІнформ».

За словами чиновника, в 2011р. в будівництво житла було вкладено 28,7 млрд. грн. При цьому будівельні компанії ввели в експлуатацію 9,8 млн. кв.м житла, що на 100 тис. кв.м більше, ніж аналогічних показник 2010р.

Зокрема, в Києві в минулому році було введено в експлуатацію близько 1,5 млн кв.м житла, що є рекордним показником для міста.

Як повідомив Дмитро Ісаєнко, за останніми даними, в Україні офіційно зареєстровано 1,1 млн. сімей, які потребують поліпшення житлових умов. «Останні три роки — 2009, 2010, 2011, — ми будували приблизно 11 тис. квартир за рахунок бюджетних коштів», — додав чиновник.

Основним інвестором на будівельному ринку, зазначив Дмитро Ісаєнко, залишається населення, яке в основному будує індивідуальні житлові будинки. «Це 75% від обсягу житла, яке здається щорічно», — сказав заступник Міністра.

Раніше повідомлялось, Віце-президент Конфедерації будівельників України Анатолій Беркута заявляв, що в 2012р. в Україну можуть побудувати житла на 10%, ніж у 2011р.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>