Земельні ділянки по вул. Яснополянській, що потрапили в другу чергу будівництва об’їзної автомобільної дороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине, будуть викуплені у їх власників за рахунок міського бюджету, повідомили в прес-службі Дніпропетровської міської ради.

Відповідне рішення постановили депутати на черговій 20 сесії Дніпропетровської міської ради.
«Перша черга будівництва об’їзної дороги проходила через територію Дніпропетровського району, друга — проходитиме через територію міста. Сьогодні міська рада прийняла рішення про викуп приватизованих земельних ділянок, що потрапляють в зону будівництва другої черги дороги. Це рішення дає право виплатити компенсацію власникам ділянок по вулиці Яснополянській, в яких вилучається приватизована земля. З трьох будинків, що підлягають знесенню, мешканці одного будинку вже відселені і будинок знесений. Для мешканців другого будинку теж виділені квартири. Третє домоволодіння поки не знесене, зараз ми працюємо з мешканцями цього будинку про надання їм квартир для відселення. Сьогодні головне те, що ми не стримуємо проведення робіт з будівництва другої черги об’їзної дороги », — зазначив Іван Куліченко, міський голова.
Нагадаємо: перша черга південної об’їзної автомобільної дороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине протяжністю в 18 км введена в експлуатацію в грудні 2011 р.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>