Члени виконавчого комітету Одеської міської ради ухвалили рішення про передачу у власність міста нереалізованих квартир в недобудованих  семи будинках компанії «Альянс».

Як повідомляє кореспондент ТАЙМЕРА, питання про це підняв у ході сьогоднішнього засідання виконкому депутат міськради від Партії регіонів Геннадій Труханов.

За його словами, у «регіоналів» з’явилася інформація про те, що «Альянс» продовжує продавати квартири в цих недобудовах, хоча представники компанії цього не підтвердили.

Виконком прийняв рішення про передачу у власність квартир в недобудовах, щоб запобігти шахрайській схемі. Кошти від реалізації цих квартир надалі місто вкладатиме на завершення будівництва будинків.

Нагадаємо, 16 січня відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Орлова з групою інвесторів компанії «Альянс», в ході якої обговорювалося питання про наміри щодо залучення будівельної компанії ТОВ «СУ-2» до робіт із завершення будівництва групи будинків компанії «Альянс» в Одесі.

А тим часом власники квартир в недобудовах не соромляться висловлювати свою думку всіма доступними способами.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>