Голова Всеукраїнської асоціації туристичних операторів Ігор Голубаха вважає, що власники українських готелів повинні запропонувати зрозумілий алгоритм формування цін на період проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 р.

«Ми працюємо з власниками готелів, що повинен бути зрозумілий алгоритм формування ціни. Проблеми не в тому, що вони підняли дуже високо ціни, а в тому, що готелі пропонують нам купувати свої номери на місяць під час проведення чемпіонату. Ну ніхто з іноземців на місяць не приїде і не буде жити в номері готелю. Ми й так зробили все можливе, ми зробили триденні пакети для розміщення вболівальників, але все-таки на ці пакети лягає навантаження в тому числі тих порожніх днів, коли стовідсотково вони не будуть жити в готелях. Якщо на груповому турнірі це один-два дні, то перерва між чвертьфіналом і фіналом дуже велика », — сказав він.
І. Голубаха упевнений, що в Україні буде успішно реалізована програма по переобладнанню студентських гуртожитків під популярні в Європі міні-готелі — хостели. «Ми законтрактували близько 10 тис. місць у Донецьку, близько 15 тис. місць в Києві для розміщення вболівальників у гуртожитках. Ці гуртожитки ми наводимо до логістики розміщення в них уболівальників як в хостелах. Крім кастелянша і прибиральниць, які там працюватимуть, з тими звичками, які у них є, ми набираємо студентів, які добре знають іноземну мову, навчаємо їх. Ми забезпечимо в гуртожитках такі ж послуги, які надаються в хостелах. І це буде зрозуміло для іноземців », — зазначив він.
«Підрядників, яких ми задіємо, а саме Асоціацію хостелів, ми направляли до Польщі, де вони вивчали досвід наших партнерів, коли студентські гуртожитки влітку використовуються як хостели. Ми нічого нового не вигадували, ми просто взяли європейський досвід », — підкреслив глава Всеукраїнської асоціації туроператорів.
За його словами, реалізація даної ідеї вимагає розуміння з боку людей того, як повинен бути забезпечений сервіс в подібних місцях розміщення. «Так, ми пояснюємо зараз керівництву гуртожитків, що в душовій крім чистоти повинні бути якісь дзеркала, в туалеті — туалетний папір, мило та інше, щоб уболівальник відчував себе комфортно», — сказав І. Голубаха.
Він повідомив, що в середині лютого буде проведений великий семінар для зарубіжних і українських туроператорів, футбольних федерацій, на якому буде продемонстровано те, що робиться в Україні, щоб зламати існуючу до країни недовіру.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>