У минулому році в області вдалося ввести в експлуатацію 58 законсервованих об’єктів, повідомив Володимир Новак, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації.

За словами чиновника, цьому передував ретельний аналіз усіх незавершених споруд. Керівники районів та міст обласного значення отримали доручення проінвентаризувати всі довгобуди і запропонувати варіанти їх завершення.
Зокрема, для зведення соціально значущих споруд залучали фінансову підтримку з бюджетів різних рівнів.
«Отже, цього року з користю для людей вже можна використовувати 16 об’єктів комунальної власності. У ці довгобуди інвестували майже 38 млн. грн з держскарбниці, понад 8 млн. грн — з місцевих бюджетів та ще понад 1 млн. грн залучили з інших джерел », — зазначив В. Новак.
Одночасно на добудову 8 законсервованих споруд державної власності витратили майже 6, 72 млн. грн з державного бюджету та майже 3 мільйони профінансували за рахунок інших джерел. Приватники також завершили в минулому році 34 об’єкта, реалізуючи власні бізнес-проекти. Зокрема, в добудову нерухомості було інвестовано майже 75 млн. грн.
Як зазначив заступник голови, завдання на 2012 р. — проінвентаризувати довгобуди, які до цих пір законсервовані, і обгрунтувати їх значимість у соціальній інфраструктурі населених пунктів області.
«Це дозволить отримати фінансову держпідтримку на їх завершення. Отже, будівельна галузь Рівненщини, яка минулого року отримала понад 200 млн. грн., І в цьому році буде претендувати на отримання бюджетних інвестицій », — додав В. Новак.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>