13 січня 2011р. вступив в силу Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо процедури встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги». Закон був необхідний для спрощення та скорочення процедури встановлення тарифів на ЖКГ, а також створення рівних умов проходження регуляторної процедури підприємствами галузі. Про це заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.

Як повідомили в прес-службі Мінрегіону, тепер на законодавчому рівні гарантована наявність чіткого порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін і тарифів, їх зміна з обгрунтуванням такої необхідності, а також обов’язковість урахування позиції громадян і територіальних громад.

На думку Близнюка, це зменшить збитки підприємств, а також зробить публічною їх діяльність. Зараз Мінрегіон розробляє проект Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг та структуру тарифів, повідомили Міністр.

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив міністрові регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолію Близнюку розібратися з необгрунтованими підвищеннями тарифів на комунальні послуги в деяких регіонах.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>