У шведському місті Лунд була побудована окремо стояча квартира для студентів. Але житлова комісія, що приймала об’єкт, порахувала його занадто маленьким.

Рольф Свенссон, директор будкомпанії AF Bostader, обгрунтовує свій проект так: «сучасні студенти найчастіше використовують своє житло тільки для ночівлі, весь інший час проводячи в бібліотеках, аудиторіях, «тусовках». Для них подібна квартира була б ідеальним варіантом ».

Площа будинку, побудованого AF Bostader, становить не більше 10-12 квадратних метрів. На цій площі проектувальникам вдалося втиснути крихітну кухню з місцем для їжі, ванну кімнатку з душем і унітазом, і спальне місце, під яким розташований висувний стіл для домашніх занять.

Вартість оренди такої квартири складе 2500 крон щомісяця (це близько 370 доларів). Для порівняння: оренда нової квартири в Лунде обходиться в 4167 крон (620 доларів).

Тому компанія Свенссона подала заявку на зведення 50-100 таких квартир, але житлова коміссія відхилила проект, пославшись на занадто маленький метраж. Компанія подала апеляцію, яка в даний момент знаходиться на розгляді.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>