Сергій Арбузов, голова Нацбанку України, заявив, що в поточному році досягне появи на ринку недорогих іпотечних кредитів.

За його словами, НБУ має намір задовольнити потреби населення в іпотечному кредитування, домігшись появи доступних кредитів.
«Враховуючи зроблене в минулому році, слід очікувати, що помітні зміни відбудуться в 1 кварталі цього року,», — зазначив Сергій Арбузов.
«Деякі державні банки, наприклад, Ощадбанк, запропонували нам такий варіант, ми його детально вивчили і вважаємо, що вже в першому кварталі країна може отримувати непогані умови кредитування іпотеки, терміном 10 років і більше, при цьому процентна ставка не буде перевищувати 14%» , — заявив він.
«Згідно з підрахунками, виконаними нашими фахівцями, середня українська сім’я може витрачати на іпотеку щомісяця 3-4 тисячі. Схожі умови пропонують кілька іноземних банків, ведуться переговори, що передбачають збільшення обсягу іпотечного кредитування », — сказав глава Нацбанку.
За словами Арбузова, в країні щорічний попит на іпотеку становить 10-30 мільярдів гривень, і в цьому році з’явиться можливість задовольнити цей попит.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>