У Києві планується побудувати найвищий хмарочос України. Про це повідомляє Мінрегіонбуд.

«Вищим об’єктом, погодженого Міністерством, як экспериментальне будівництво, є 54-поверховий громадський, торгово-офісний, готельний комплекс з апартаментами підвищеної комфортності, підземним та надземним паркінгом на перетині вул. Борщагівській та просп. Повітрофлотського у Шевченківському районі м. Києва. Його висота становить 232,8 м », — йдеться в повідомленні Мінрегіонбуду.

На сьогоднішній день за програмою експериментального будівництва будинків підвищеної поверховості проектується і зводиться 25 об’єктів, з яких 6 споруджень вже побудовано, 8 об’єктів — в стадії будівництва, на 11 об’єктах работи припинені.

Найбільша кількість будинків з висотою понад 100 м зосереджено в українській столиці. І по одному об’єкту експериментального будівництва знаходяться в Дніпропетровську і Донецьку.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>