Ми вже дуже давно знаємо, що таке металопластикові вікна, бачимо, як сусіди замінюють ними свої старі, дерев’яні рами і потім місяцями розповідають, як же тепло стало у квартирі, затишно, як зникли всі сторонні звуки з вулиці… Це зрозуміло, позитивних факторів в установці вікон ПВХ достатньо і кожна людина хотіла б встановити в своє житло хороші вікна, щоб усередині квартири було тепло і тихо. На сьогоднішній день, зробити це зовсім не проблема, вікна ПВХ стали більш різноманітними і тепер вибір у компаній-установників є на будь-який смак і за будь-яку ціну. Можна встановити вікна з простенького пластика, однокамерні, не найкращі, зате дешево, а можна і добротно витратитися і поставити собі найтепліші, п’ятикамерні, з трьома склами, з відбивною плівкою на енергозберігаючих склах, але, само собою, це вже виллється вам в копієчку. Але є і нестандартні конструкції, які взагалі вважаються нововведенням і самим цікавим дизайнерським рішенням останніх років — аркові пластикові вікна, які зараз стають все більш і більш популярними.

Подібні вікна дуже добре підкреслюють вишуканий стиль інтер’єру, надають високу ексклюзивність та індивідуальність фасаду і просто добре виглядають в будь якій споруді, будь то квартира у висотному будинку або заміський котедж для сімейного відпочинку. Серед арочних вікон найпоширенішим вважається вікно з правильною аркою. Це віконна конструкція, в якій висота арки дорівнює половині її ширини. Але, якщо зробити замовлення заздалегідь, будь-яка компанія з продажу та встановлення подібних вікон з радістю виконає вам його в ексклюзивному порядку, під будь-який розмір і конфігурацію.

Насправді, арочні вікна добре вписуються в будь-який стиль, будь то колоніальний стиль будівлі та інтер’єру, або стиль хай-тек, який останнім часом став страшно популярним у великих містах. Варто тільки трохи змінити форму арки, зробити конструкцію не зовсім стандартною, додати профіль, ламінований під дерево і вже ніхто не скаже, що це пластикове вікно, з вигляду воно буде здаватися чудовою роботою червонодеревника-віртуоза. Якщо ви хочете дізнатися про арочні вікна трохи більше, то ви можете скористатися пошуком в Інтернеті або просто почитати відгуки про пластикові вікна на форумі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>