На сесії Київради депутатам буде запропоновано підтримати зміни до бюджету і збільшити обсяг видатків на соціальні програми, повідомив Руслан Крамаренко, заступник голови Київської міської державної адміністрації.

За словами чиновника, пропонується збільшити кошти загального фонду бюджету міста Києва на погашення відсотків за користування довгостроковими пільговими кредитами на будівництво і придбання житла для молодих сімей на 13 млн. грн.
«У бюджеті міста передбачено 10 млн. грн. на погашення відсотків по молодіжних кредитах, ми винайшли можливість збільшити цю цифру до 23 млн. грн. Таким чином ми майже повністю відшкодуємо заборгованість, що виникла під час кризи », — зазначив Р. Крамаренко.
Чиновник нагадав, що за попередньої влади містом було припинено фінансування процентної ставки молодіжних кредитів за вже існуючими зобов’язаннями, в результаті чого накопичилася заборгованість в 38 млн. грн.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>