З жовтня 2011 року в рамках експерименту центри зайнятості направили на підприємство «Одеські реставраційні майстерні» понад 250 безробітних, половина з яких були прийняті на посади штукатурів, малярів і різноробочих. Нагадаємо «Одеські реставраційні майстерні» входять в холдинг «Інкор-груп».

Як повідомляє прес-служба компанії, безробітні міста і області були залучені до оплачуваних громадських робіт з реставрації історичних фасадів у центрі Одеси за результатами 9 аукціонів вакансій, що пройшли в Одеській області.

Компанія «Інкор-груп» вважає, що цей захід дозволить місту вирішити проблему реставрації історичних фасадів, так в компанії «Одеські реставраційні майстерні» повідомили, що з оновлених фасадів вже почали знімати ліси. Повністю завершені роботи на Дворянській 10, Преображенської 64, Утьосова 11 і Качинського 5. З 26 грудня почнуть демонтувати лісів ще на 9 відреставрованих фасадів.
Деякі безробітні будуть працевлаштовані в компанію на постійній основі. Експеримент проходив в рамках програми комплексного соціально-економічного розвитку Одеси на 2005-2015 роки, заходів програми зайнятості на 2011 рік та наказу Департаменту праці та соціальної політики.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>