Центр культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь» в селі Копачів Обухівського району Київської області готується розмістити на своїй території європейських і вітчизняних вболівальників Чемпіонату Європи з футболу 2012 р., повідомили в прес-службі центру.

«На території нашого парку, загальною площею 10 га, ми виділили місце під наметове містечко та кемпінг. Ми готові розмістити до 500 наметів і надати 100 машиномісць під будинки на колесах. Оренда двомісного намету обійдеться в 30 € /день, восьмимісний 80 € /день, встановити свій намет буде коштувати 10 € /день. Ціна паркування транспорту з охороною 3 € /день. Харчування буде організовано в 11 точках, одноразово здатних нагодувати до 1000 осіб », — розповіла Людмила Новицька, директор «Парку Київська Русь».
Для вболівальників будуть облаштовані також санітарно-технічна зона, пральня, медичний пункт, камери схову та інше.
«У нас відмінна інженерна інфраструктура. Перше, з чого ми почали облаштовувати нашу територію, була інженерія. Ті ж туалети, наприклад, зовні виглядають як будівлі XII століття, всередині все оснащене по стандартах XXI », — підкреслила Л. Новицька.
Для зручності уболівальникам обіцяють регулярний трансфер. Щоб гості могли стежити за всіма матчами чемпіонату, організатори в ключових точках встановлять телеекрани. Але акцент все ж роблять на власній традиційній програмі, включаючи лицарський турнір за участю клубів історичного фехтування, різні майстер-класи, і навіть політ на повітряній кулі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>