Киян готують до величезних заторів.

Щоб потрапити на матч, треба буде чимало пройти пішки.

У КМДА склали транспортну схему в центрі міста на час «Євро-2012».

Так, з кінця 25 травня і до 1 липня буде повністю закритий для транспорту Хрещатик (від Майдану Незалежності до бульвару Шевченка). А в дні матчів (це 11, 15, 19, 24 червня і 1 липня) буде перекрито рух також на вул. Червоноармійській, Рогнідинській, Шота Руставелі, Еспланадної, Скоропадського, Фізкультури, Димитрова, Барбюса, Госпітальної, Басейній, провулках Лабораторному і Госпітальній, площі Льва Толстого, частково на бульварі Лесі Українки і вул. Федорова. Також обговорюється доцільність закриття для транспорту вул. Шовковичній.

У ці дні їздити по зазначених вулицях зможе тільки транспорт гостей «Євро-2012», УЄФА, спецтехніка, а також людей, які живуть на цих вулицях. Відповідно будуть змінені і маршрути громадського транспорту, які пролягають біля НСК «Олімпійський».

Крім того, під час матчів будуть закриті станції метро «Олімпійська» і «Палац спорту» і, можливо, тимчасово будуть перекривати «Майдан незалежності», «Хрещатик» і «Театральну».

Для вболівальників на в’їздах до Києва оборудуються перехоплюючі паркінги. Від них до найближчих станцій метро будуть цілодобово курсуватимуть автобуси. Вантажні автомобілі в дні матчів чемпіонату планують взагалі не пускати до Києва.

Як раніше повідомлялось, біля нового терміналу аеропорту «Бориспіль» до «Євро-2012» не встигнуть побудувати паркінг.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>