На рахунки французьких компаній в минулому році відшкодовано понад 3,1 млрд. грн, заявив голова ДПС України Олександр Клименко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україну Аленом Ремі.

Податківець зазначив, що серед всіх іноземних інвесторів в Україну, саме французькі займають високе друге місце за загальною сумою отриманої компенсації в режимі «автомат».
Дві третини, або 2,1 млрд. грн ПДВ були отримані бізнесменами з Франції за прискореною процедурою.
«Протягом року система ПДВ-автомат набрала значних обертів. Новий сервіс зацікавив як вітчизняних, так і іноземних бізнесменів, адже відшкодування за 26 днів — це найшвидші темпи в Європі », — зазначив А. Клименко.
Він запевнив, що автоматична компенсація є лише одною із низки заходів для залучення іноземних інвестицій в Україну.
«Для презентації інвестиційних переваг України найближчим часом ми маємо намір зустрітися з представниками французького бізнесу, де презентуємо нові сервіси, що мають на меті створення комфортних умов для зручного ведення бізнесу», — резюмував глава ДПСУ.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>