З другого кварталу 2012 року функції реєстрації прав на нерухоме майно. Які виконує Бюро технічної інвентаризації (БТІ), можуть бути передані в Державну реєстраційну службу України (Укрдержреєстр).

Про це заявив міністр юстиції України Олександр Лавринович, повідомляє прес-служба міністерства. За його словами, дана ініціатива була підтримана урядом на засіданні 28 грудня 2011 року.

Таку пропозицію ініційовано внаслідок того, що Укрдержреєстру потрібен час для формування структури. Однак визначення терміну для структуризації діяльності до 1 січня 2013 року є занадто довгим періодом, зазначив міністр. Таким чином, Укрдержреєстр готовий буде виконувати функції з реєстрації нерухомого майна з другого кварталу поточного року.

Як повідомлялось, президент України Віктор Янукович підписав закон, який подовжує повноваження Бюро технічної інвентаризації (БТІ) у частині реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна до 1 січня 2013 року.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>