Припустимо, ви давно мрієте про придбання заміського будинку, про комфортне життя в оточенні приємних сусідів, з хорошою екологією, затишком, своєю красивою і облаштованою ділянкою. Ви навіть їздите і розглядаєте пропозиції на ринку, проте зробити вибір ніяк не можете. Але ж не зробивши цього кроку, не прийнявши остаточне рішення, ви ніколи не отримаєте бажаний результат і мрія так і залишиться мрією.

У вас іноді не вистачає часу/бажання зробити дзвінок туди, де вам вже якось раз сподобалося, отримати повну інформацію (або «освіжити» її в пам’яті) і прийняти остаточне рішення. Адже саме такі незначні кроки найчастіше відрізняють щасливого власника заміського будинку від людини, яка так і не наважилася.

Так чому ж люди, які з такою легкістю приймають важливі бізнес рішення, йдуть на зважені ризики, купують і продають, все далі і далі відходять від реалізації того, що важливо для їх же комфортного та якісного життя.

По-перше, це може бути звичайна «тяжкість розлучитися з грошима», адже в нинішніх економічних умовах їх стає все складніше і складніше заробляти. Саме тому іноді люди бізнесу думають, що краще будуть продовжувати вкладати в функціонуюче підприємство, ніж витратити на нерухомість, яка не відноситься до розряду «першої необхідності».

По-друге, це «страх перед невідомістю». Найчастіше люди, що купують земельні ділянки це початківці які починають вести будівництво, і ще не знають, що їх очікує. А навіть якщо і знають, то можливо наявний досвід є негативним. Вони бояться як процесу будівництва, так і процесу внутрішньої обробки. Вони не знають, до чого призведуть взаємини із забудовником, так як у ЗМІ сформований образ забудовника, як часто непорядного контрагента. Але чому ж вони не думають, що для досягнення результату треба, як і в будь-якому бізнесі, пройти певний шлях. Він буде не завжди простим, однак результат то саме той, який для вас буде важливий і приємний!

По-третє, це пошуки все більш і більш вигідного варіанта.

І коли ви все ж відмовляєтеся або відкладаєте придбання земельної ділянки та будинку, який вам подобається, ви все одно будете шкодувати, про те, що не дали своїй сім’ї і собі того стилю життя і задоволення, які могли б отримати, ставши власником заміського будинку.

Подумайте, що придбання нерухомості це теж свого роду бізнес процес, тільки його результатом має стати задоволення особистих потреб у комфорті, захищеності, затишку і щасті.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>