24 січня прокуратура міста Києва спільно з УДСБЕЗ ГУ МВС України в Києві затримано начальника одного з відділів Головного управління містобудування та архітектури КМДА, який за видачу дозвільних документів на встановлення 5 МАФів отримав хабар у розмірі $ 5 тис., повідомили в прес-службі прокуратури.

Тобто, за розміщення одного кіоску чиновник отримував по $ 1 тис. Прокуратурою столиці стосовно цього начальника відділу порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України.
Зазначимо, що прокуратурою міста Києва протягом минулого року проведено перевірки щодо законності розміщення МАФів і за документами прокурорського реагування демонтовано понад 400 таких архітектурних форм.
Однак, при повторних перевірках встановлено, що на місці деяких демонтованих МАФів через деякий час з’являлися нові, власники яких мали тимчасові ордери, отримані в Головному управлінні містобудування та архітектури КМДА.
Таким чином, посадові особи вказаного управління робили спробу використовувати в своїх незаконних цілях діяльність прокуратури, оскільки з боку прокуратури реагування на незаконно встановлені МАФи були нагальними.
Наведені факти в своїй сукупності свідчать про те, що у свідомих діях посадових осіб при установці кожного нового МАФа переслідується переважно особистий інтерес, а не територіальної громади столиці.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>