Ще не розібравшись з виділенням земельної ділянки, власник унікального для півострова об’єкта зіткнувся з новими претензіями — у нього хочуть відібрати нерухомість.

У минулому році однією з постійно обговорюваних на різних рівнях кримської влади проблем було надання 20 га під сафарі-парк «Тайган» в Білогірському районі. Ініціатор появи цього атракціону Олег Зубков, який є директором ялтинського зоопарку «Казка», нарікав на небажання місцевих чиновників виділяти землю, а прокуратура завела справу у зв’язку з самозахопленням території. Здавалося, що дане питання буде вирішено після того, як наприкінці листопада глава уряду автономії Анатолій Могильов заявив, що сафарі-парк регіону потрібен і йому буде надано сприяння.

Але вже 31 грудня Олег Зубков отримав з Центрального райсуду Сімферополя повідомлення про відкриття справи про скасування права власності на всі будівлі і споруди «Тайган».

Підприємець був приголомшений «новорічним подарунком» наглядового відомства, оскільки до цих пір законність покупки (досконалої ще в 2006 році) зруйнованих об’єктів військової частини під сумнів не ставилася. Тепер же, коли вони фактично відбудовані заново, прокуратура Білогірського району вирішила спробувати повернути майно.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>