Восени 2011 р. керуюча компанія «Vertex Hotel Group» («Президент Готель», «Лондонська», «Бристоль») оголосила про початок реконструкції «Президент Готелю» в Києві: станом на сьогоднішній день виконано більше 50% запланованих робіт, розповіла Ірина пшоняна, генеральний директор «Vertex Hotel Group».

«50% реконструкції готелю вже завершено. З самого початку були оновлені конференц-зали, оскільки наш готель на ринку міста добре відомий саме як івент-об’єкт. Крім того, була проведена концептуальна дизайн-реконструкція залів-ресторанів і банкетних залів. Зараз відбувається реконструкція інженерних мереж і номерного фонду, яку ми плануємо завершити до квітня 2012 р.. Також планується оновити загальний фасад будівлі готелю і розширити конференц-можливості готелю за рахунок власної території », — розповіла І. Пшоняна.
За словами І. Пшоняної, роботи будуть припинені тільки на час проведення в столиці Євро-2012. В цілому це два-три місяці.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>