Система екстреного виклику за номером 112 має запрацювати в Києві, Львові, Харкові та Донецьку в 2 кварталі 2012 року

Офіційний веб-сайт системи екстреної допомоги населенню України за єдиним телефонним номером 112 розпочав свою роботу, повідомила прес-служба МНС.
За адресою http://rtop.com.ua/528192/ChVHEwoWSUEWRhsACQcZXw1BGxcA/ можна більше дізнатися про діяльність системи, її основні функції, механізм впровадження та рівні готовності. Сайт також дозволить ознайомитися з інформацією про співпрацю України з міжнародним співтовариством у сфері гарантування безпеки життя і здоров’я громадян. На сайті розміщуватимуться новини про впровадження системи 112 в Україні, фото-та відеоматеріали, нормативно-правові акти з цієї теми.
У прес-службі МНС нагадали, що система 112 буде забезпечувати організацію надання комплексної екстреної допомоги населенню в разі виникнення або небезпеки виникнення загрози здоров’ю, життю, майну громадян або навколишньому середовищу, громадському порядку, інших небезпечних пригод або правопорушень.
Система екстреного виклику за номером 112 має запрацювати в Києві, Львові, Харкові та Донецьку в 2 кварталі 2012 року, а потім — у всіх населених пунктах України.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>