Міська влада бере курс на використання поновлюваних джерел енергії і має намір витрачати на переоснащення кошти європейських фондів та інвесторів.

На сьогоднішній день керівництво Севастополя поставило перед собою завдання розробити і прийняти програму стимулювання розвитку сфери альтернативних джерел енергії. Як повідомляє прес-служба Севастопольської міськдержадміністрації з посиланням на віце-губернатора Сергія Савенкова, відповідні об’єкти повинні замінити традиційну енергетику.

Головним чином упор робиться на використання сонячного випромінювання, а тому й проект отримав назву «Енергія Сонця — вибір Севастополя».

Втілювати в життя його збираються за допомогою Фонду Східна Європа, координатора проектів ОБСЄ в Україні, посольства Фінляндії, Агентства з міжнародного розвитку США, Північної екологічної фінансової корпорації, приватних інвесторів і т. д.

В даний час не відомо, яким саме чином Севастополь збирається перейти на альтернативну енергетику — чи йде мова про передачу під Геліопарк масштабних і значних площ або градоначальство запропонує, наприклад, жителям оснастити покрівлі їхніх будинків сонячними панелями, підключеними до загальної енергомережі.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>