Що таке євроремонт

-1+1 (+5 rating, 1 votes)
Дата 27.01.2012, категорія: Новини ринку нерухомості України, автор: ,

Останнім часом дуже часто в будівельно-ремонтної сфері можна почути такий термін, як євроремонт. Отже, євроремонт — це такий різновид ремонту квартири, будинку, офісного і будь-якого іншого приміщення, коли в якості будівельних та оздоблювальних матеріалів використовуються лише найдорожчі та найякісніші. Але ремонт квартири за євростандартами також може бути різним. Наприклад, існує євроремонт косметичного типу, коли те чи інше приміщення оновлюється при незначних трудовитратах. Також нерідко використовується і ремонт середнього класу, але його вартість буде все одно помітно відрізнятися від традиційного виду ремонту. Даний євроремонт передбачає створення перегородок, зміна геометрії стелі або стін, заміну віконних і дверних конструкцій на більш стильні та функціональні.
Ще один варіант виконання ремонту за євростандартами — це так званий ремонт вищого класу. Такий ремонт ще може носити назву ремонт класу люкс або ексклюзивний ремонт. На відміну від інших різновидів євроремонту, тут не можна обійтися без попереднього створення авторського дизайн-проекту, на основі якого і будуть виконуватися всі подальші дії. Як правило, дизайн-проект передбачає не тільки створення ескізу майбутньої квартири або окремої кімнати, в нього також обов’язково включаються моменти щодо вибору оздоблювальних матеріалів, схеми створення комунікаційних ліній, нерідко в даному документі прописується навіть питання меблювання приміщення.
У більшості випадків будь-який ремонт, у тому числі і косметичний ремонт квартир, включає в себе обробку стін, але, як показує практика, традиційна обробка та елітна — це трохи різні поняття. Якщо при звичайній обробці допускаються незначні нерівності поверхонь, то при елітної обробці геометрія стін, стелі і т. д. повинна бути ідеальною і бездоганною. При євроремонті етап створення ідеально рівних поверхонь часто є найбільш дорогим. Ексклюзивний євроремонт також досить-таки часто не обходиться без перепланування квартири, наприклад можуть вестися роботи по збільшенню житлової площі кімнати за рахунок демонтажу стіни, яка є перегородкою між кімнатою і лоджією або балконом, причому тут важливо звернути особливо пильну увагу на утеплення нового «шматочка» кімнати. Також часто створюється замість кухонної зони кухонно-їдальня, а якщо площа дозволяє, то можна розширити простір санвузла.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>