Апеляційний суд Києва направив на додаткове розслідування в столичний главк міліції кримінальну справу за обвинуваченням колишнього засновника групи компанії «Еліта-Центр» Олександра Волконського (Шахова), організатора великої афери на ринку нерухомості. Про це повідомив адвокат обвинуваченого Володимир Сапацінскій.

Відповідну постанову винесено у вівторок колегією суддів Апеляційного суду столиці. Таким чином, суд не задовольнив скаргу прокуратури на рішення Печерського райсуду Києва, який прийшов до висновку, що справа за обвинуваченням О. Волконського потрібно додатково розслідувати.

Адвокат підкреслив, що постанова Апеляційного суду оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, на початку 2006 року в Києві розкрита велика афера на ринку нерухомості, в результаті якої, за даними МВС, 1759 громадян стали жертвами групи компаній «Еліта-Центр», представники якої брали в них гроші як оплату житла, що будується. Загальна сума, яку отримали шахраї від громадян, оцінюється більш ніж в 400 млн. грн.

У Швейцарії 1 листопада 2007 року був затриманий О. Волконський (Шахов), підозрюваний в організації шахрайства «Еліта-Центр». 9 жовтня 2008 він був екстрадований зі Швейцарії в Україну.

8 вересня 2009 організатору афери на ринку нерухомості «Еліта-Центр» О. Волконському (Шахову) було пред’явлено офіційне звинувачення.

Постраждалі в результаті афери «Еліта-центр» зможуть отримати далеко не всі гроші, які були втрачені в результаті дій керівництва компанії: тільки 90 з 383 млн.грн.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>