У Британії придумали, де пияки проводитимуть новорічний час. Якщо п’яних громадян затримає поліція, то вони потраплять в один з мережі готелів, де можна ще випити і почати буянити в нетверезому вигляді. На сайті готелів під назвою Drunken Disorderly Inn сказано, що зараз поліція вже почала бронювати номери на Різдво і Новий рік.

Гостям установи, що працює 24 години сім днів на тиждень, будуть запропоновані одиночні камери з інтер’єром у стилі «мінімалістський шик», можливість отримати страви, розігріті в мікрохвильовці, а також повна ізоляція на час перебування.

Також на сайті відзначили, що «готелі» знаходяться недалеко від міських барів, клубів і дискотек, а крім того, поряд з ними завжди розташовані суди. Вартість «послуг» залежить від ступеня сп’яніння клієнтів і наслідків його вчинків. Мінімальна плата становить 80 фунтів стерлінгів — це штраф за перебування у нетверезому вигляді в громадському місці . Також постояльці Drunken Disorderly Inn можуть отримати заборону на відвідування барів, конфлікти в родині і ганьба на роботі. На думку поліції Манчестера, такі послуги допоможуть жителям міста налаштуватися на свята більш серйозно і постаратися уникнути арештів в нетверезому вигляді.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>