Господарський суд Запорізької області визнав банкрутом ВАТ «Мелітопольський завод будматеріалів» в однойменному місті області, відповідне оголошення опубліковано у виданні «Голос України» 25 січня.

Як сказано в повідомленні, арбітражним керуючим призначено Тетяну Книшевську. Заявки кредиторів приймаються протягом місяця.
«Мелітопольський завод будматеріалів» веде свою діяльність з 1936 р. Завод перетворений з держпідприємства у ВАТ в 1994 р.
Чистий дохід підприємства за підсумками 2010 р. виріс на 31,6% в порівнянні з 2009 р. — до 2,56 млн. грн, чистий збиток заводу також збільшився на 82,3% і склав 0,6 млн. грн.
Основними видами діяльності «Мелітопольського заводу будматеріалів» є виробництво будівельної цегли, керамічної черепиці, збірних бетонних та залізобетонних блоків.
Будинки і споруди підприємства, зокрема, адмінкорпус, ремонтно-механічний і зварювальний цех, три склади ПММ і склади для зберігання продукції, розміщені на території загальною площею 2,86 га. Залишкова вартість основних засобів, станом на 31 грудня 2009 р., становить 27,32 млн. грн.
Фактична виробнича потужність підприємства в 2009 р., зокрема, по силікатній цеглі, склала 2540000 шт. усл. цегл., що складає 21,1% затвердженої.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>