На думку українських експертів, в 2012 році торгова нерухомість буде одним з найактивніших сегментів вітчизняного ринку нерухомості.

«Для провідних компаній галузі є всі підстави для заняття значної частки на ринку на тлі деякого ослаблення менш потужних конкурентів.

Якщо врахувати, що по-справжньому успішних ТЦ в Києві є одиниці, а близько 75% потребують реконцепції, зведення нових ТЦ буде для девелоперів перспективним напрямком », — зазначив Олександр Попов, голова проектної групи« Архиматика ».

Головними економічними передумовами для активізації розвитку торговельної нерухомості, за його словами, є стабілізація на вітчизняному ринку праці, а також зростання витрат населення на придбання товарів різної категорії.

«Сьогодні відзначається стабільність попиту на розваги, продукти та ресторани швидкого харчування», — стверджує експерт.

Зростає також активність орендарів, які все більше цікавляться якісними торговими площами, про що красномовно свідчить дуже маленька вакантність успішних ТЦ.

«Всі нові проекти в цьому сегменті ринку будуть відрізнятися масштабністю, повноцінної розважальної складової і раціональним плануванням зони торгівлі. Концепція ТЦ буде грунтуватися на створенні об’єкта, для відвідування якого окрема сім’я або людина наміриться витратити свій невеликий вільний час », — стверджує Олександр Попов.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>