Працювати в готелі будуть також діти.

Будівництво готелю в парку розваг завершують.

Навесні 2012 року в Великобританії відкриється готель для дітей Legoland Windsor Resort. В даний час ведеться набір юних співробітників. Незабаром хтось із них зможе назвати себе Junior Concierge.

У готелі буде працювати команда з шести хлопчиків і дівчаток у віці від 8 до 12 років. Вони будуть розповідати постояльцям-ровесникам про те, на що варто звернути увагу в парку розваг Legoland, а також допоможуть розміститися в спеціальних тематичних кімнатах.

Кімнати в готелі оформлені по-особливому — відповідно до піратською, королівської та пригодницької тематики. Юні пірати напевно будуть у захваті від декорованого в піратському стилі дитячого басейну і ігрової зони з розважальною програмою. Гості готелю зможуть дивитися улюблені фільми в спеціальній кімнаті і поласувати солодощами в затишному ресторані-буфеті.

За рахунок дітей зможуть відпочити й батьки. Маленькі представники готелю отримають можливість безкоштовно провести вихідні з сім’єю в парку, що включають ночівлю в тематичному номері готелю, відвідування атракціонів і великий вибір конструкторів для ігор.

Раніше повідомлялося, що Лондон приваблює інвестиції в нерухомість набагато краще за інших столиць.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>