Вартість квартир побудованих в Дніпропетровську за програмою «Доступне житло» на 20-30% нижча середньоринкової. Вже влітку у це житло зможуть заселитися жителі нашого регіону. Про це заявив голова Дніпропетровської обласної адміністрації Олександр Вілкул.

Програма є складовою частиною національного проекту Президента України Віктора Януковича «Нова якість життя» — «Доступне житло».

Реалізація проекту будівництва доступного житла в мікрорайоні на житловому масиві «Лівобережний — 3″ дозволить запропонувати ціну за 1 кв.м мінімум на 30% нижче середньоринкової (не буде перевищувати $ 600). Перший будинок на 63 квартири буде зданий в експлуатацію в кінці літа 2012 року.

Квартири в новобудовах мікрорайону в житловому масиві «Лівобережний — 3″ будуть доступні різним верствам населення. У рамках державної програми для придбання житла можна буде оформити кредит від 0 до 10,75% річних. Крім того, молодь зможе отримати додаткову 30% компенсацію від вартості квартири.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>