У ході реалізації «Регіональної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 рр..» 56 черговиків отримали власне житло, повідомив в ефірі обласного радіо Валентин Дулуб, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

У порівнянні з 2010 рр.., Зростання склало 155%. На придбання 56 квартир було використано 4,8 млн. грн державних коштів.
«Безумовно, це велике зростання кількості житла, і в 2012 р. у нас є серйозні наміри збільшити кількість учасників програми. На сьогоднішній день в області визначено 16 земельних ділянок для будівництва інвесторами доступного житла «з нуля». Ми плануємо винести на сесію обласної ради пропозицію про виділення 10 млн. грн. на оплату вартості квартир за рахунок держави. Якщо таке рішення буде прийнято, учаснику програми «Доступне житло» залишиться заплатити за квартиру 50-60% від її вартості », — зазначив В. Дулуб.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>