У Херсонській області в Каховському, Скадовському та Цюрупинському районах на ділянках загальною площею близько 2,5 тис. га побудують сонячні електростанції, повідомили в прес-службі Головного управління Держкомзему у Херсонській області.

Як сказано в повідомленні, херсонські землевпорядники підготували матеріали щодо відведення земельних ділянок для реалізації інвестиційного проекту з будівництва в області сонячних електростанцій потужністю 50-100 МВт.
На підставі цих матеріалів підготовлено розпорядження ОДА про надання дозволу енергетичним товариствам на розробку відповідних проектів землеустрою та отримання земельних ділянок в оренду для розміщення там геліоустановок.
Нагадаємо: у грудні 2011 р. австрійська компанія Activ Solar завершила будівництво в Криму останньої, п’ятої, 20-мегаватний черги сонячного парку Перово, в результаті чого його сумарна встановлена ​​потужність зросла до рекордних 100 МВт.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>