Київ потрапив у першу п’ятірку європейських міст з найвищою вартістю проживання в готелях, про це йдеться в дослідження служби резервування Hotel.info.

Очолила список Москва з середньою вартістю доби на рівні 240 доларів, друге місце закріпилося за Осло, далі йдуть Лондон, Стокгольм і українська столиця. У базу даних сайту включено більше 210 тисяч готелів по всьому світу.

Підсумки дослідження були підведені в січні і опубліковані напередодні. Експерти також підрахували, в яких містах в інших частинах світу знаходяться найдорожчі готелі. Світовий список очолив Нью-Йорк із вартістю номерів близько 275 доларів на добу. У першу п’ятірку увійшли також Токіо, Ріо-де-Жанейро, Сінгапур і Гонконг.

Ще в жовтні 2011 року Київ знаходився на 9-му місці рейтингу. В Асоціації малих готелів пояснюють такі високі ціни у київських готелях низькою конкуренцією. Мовляв, хостелів і дешевих готелів в Києві досить-таки мало, так навіщо ж ставити низьку ціну, якщо і так заплатять, кому необхідно зупинитися саме в готелі. Також варто відзначити, що навіть при низькій конкуренції заповнюваність великих готелів невисока, тому клієнтові доводиться платити і за себе, і за порожні кімнати.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>