Через кризовий вплив на більшій частині українського ринку житла його вартість падає. Зокрема, в столиці ціни на квартири впадуть, заявив глава Департаменту держпрограм і розвитку житлового будівництва Міністерства регіонстроя Україні Олександр Непомнящий.

«Наші фахівці вважають, що відносно тенденції динаміки цін на ринку первинного житла, криза зробила позитивний вплив на цей процес. В даний час забудовники насправді відходять від рівня рентабельності, який був характерний для докризових часів. Тому у більшій частині регіонів країни, в Києві в тому числі, житло буде ставати дешевше », — переконує Непомнящий.

Сьогодні практично не надається іпотека та банківське кредитування, що є причиною відсутності спекулятивної складової, що є основним стимулом для будівництва великої кількості нового житла.

«Сьогодні інвестор не дуже цікавиться житловим сектором. Що впливає, на жаль, на падіння темпів житлового будівництва в Україні. Хоча, згідно оперативної інформації, в Києві в 2011 році кількість зданого в експлуатацію житла на 5 відсотків більше минулорічного показника », — зазначив чиновник.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>