Злодії виносять з багатих будинків туфлі і омарів з холодильника.

Елітне селище Конча-Заспа, де знаходиться будинок родини Юлії Тимошенко, Леоніда Черновецького, заступник голови КМДА Анатолія Голубченко, екс-президента Леоніда Кравчука, — під пильною увагою злодюжок. Мешканці кажуть про два десятки зухвалих пограбувань, що сталися останнім часом, хоча в обласній міліції точну цифру віп-пограбувань назвати не можуть.
«ЗОЛОТІ ВОРОТА». В елітному містечку «Золоті ворота» — справжній переполох. «За останні два-три місяці я чув принаймні про два десятки пограбувань будинків. Причому не тільки в нашому містечку, грабують в окрузі теж. Діють дуже зухвало, заходять в будинку серед білого дня і виносять все », — розповів нам екс-міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.
Сусіди екс-міністра кажуть, зараз жителі думають, як об’єднатися і посилити охорону на своїй території, вони навіть збираються організовувати загони самооборони. «Можливо, доведеться наймати нову охорону, та й самим виходити патрулювати вулиці, тому що нинішня охорона не справляється. На територію проходять злодії під виглядом будівельників, обслуги, видивляються, коли господарі відсутні, перевіряють сигналізацію, а потім грабують. Вони ж не на руках сейфи вивозять, а на машині, значить змогли сюди проїхати », — скаржиться одна з мешканок. Деякі розповідають, що злодії крім грошей вивезли всі дорогі шуби, туфлі дружини, не погребували дорогою косметикою і навіть з холодильника забрали делікатеси — ікру, омарів.
НЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ. За даними обласної міліції, за останні місяці в дорогих селищах навколо Києва розкрито 6 грабежів, під час яких вкрали понад 100 тис. грн. Правда, про грабежі, коли злодії винесли сотні тисяч доларів і 10 кг золотих злитків, як повідомляли деякі ЗМІ, у міліції не чули. «Був лише один випадок, коли в Києво-Святошинському районі злодії забрали 8 кг золотих прикрас в одному будинку. Але самі потерпілі не завжди звертаються до міліції, тому назвати точну цифру таких злочинів ми не можемо », — сказав нам прес-секретар обласної міліції Київщини Микола Жукович.
В елітному містечку «Золоті ворота» офіційно зареєстровано всього 2 пограбування, але вони ще не розкриті. Були пограбування в селищах в Козині, Романкове, де теж люблять селитися віпи — прокурори, судді, районні чиновники. Місцеві жителі розповідають, що злодії виносили картини, люстри, побутову техніку. «Кажуть, що в одного чиновника потягли колекцію дорогої зброї і кілька швейцарських годинників», — розповіла мешканка Козина.
Співак Павло Зібров живе в селищі по дорозі в Кончу. Кілька років тому його будинок теж пограбували, хоча була охорона, сигналізація і собака. «Пес погриз провід сигналізації, а ми не помітили. Разом зі сторожем вони мирно спали, коли з дому все виносили. А в цю зиму крали по дрібницях, газонокосарку у сусіда забрали, наприклад », — каже Зібров.
ЗЛОДІЇ. Грабіжники чудово обізнані, де господарі зберігають заощадження, а також — чи є в будинку охорона і сигналізація. «Вони ретельно готуються. Проникають в городки, придивляються до багатших будинків, з’ясовують, хто є вдома. Можуть навіть кинути цеглу у вікно, щоб спрацювала сигналізація і заміряють, протягом якого часу приїде міліція », — розповідає Жукович.
Правда жителі віп-містечок навіть підозрюють, що в грабежах беруть участь колишні силовики, мовляв, тільки вони можуть знати, як працює сигналізація. У міліції це категорично заперечують. А ще у віп-містечках підозрюють, що грабіжників наводить на гарні будинки екс-прислуга. «Є ті, хто втратив роботу під час кризи, злі на господарів, тому підказати, де сейфи стоять, де коштовності, — можуть бути», — вважають місцеві жителі.
ГРАБІЖНИКИ діють жорстоко
У столичній міліції кажуть, що грабіжники дійсно перейшли на «роботу» в дорогі будинки. «Квартири стали грабувати менше, а частіше відвідують будинки в передмісті. Рік тому у нас була затримана банда одеситів з шести чоловік. Вони наглядали будинки в Жулянах, на Совках. Вистежували тих господарів, чиї особняки особливо їм сподобалися. Діяли дуже жорстоко, заходили зі зброєю в будинок, коли там були люди, господарі навіть викликати міліцію не встигали », — розповів заступник начальника ЦГЗ київської міліції Володимир Дмитренко. В обласній міліції теж звертають увагу на жорстокість грабіжників. «Собак усипляють, а був випадок, коли сторожа приспали, а іншого задушили», — говорить прес-секретар міліції Київщини Микола Жукович. У міліції пораду дають тільки одину — не зберігайте великі суми грошей і коштовності у своїх будинках.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

Один коментар до У Конча-Заспі масово і зухвало грабують елітні котеджі
  1. Цього варто було очікувати…

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>