Недобросовісні орендарі заборгували регіону за землю кілька десятків мільйонів гривень і влада автономії має намір активізувати боротьбу з недбайливими господарниками.

У два рази — з 15 до 30 млн гривень — виріс за 2011 рік борг юридичних осіб за орендну плату. Всього ж станом на листопад минулого року до бюджету було перераховано 9,6 млн гривень, повідомив глава комітету АРК із земельних ресурсів Олександр Чабанов на робочій нараді в Радміні Криму. Чиновник зазначив, що в основному не платять за наділи ті, хто їх не використовує за призначенням — ділянки просто числяться в оренді.

Подібних земель спеціальна комісія відомства в Алушті, Євпаторії, Феодосії, Ялті, а також у Джанкойському, Красногвардійському, Ленінському, Сакському і Роздольненському районах нарахувала близько 150 га. Крім того, Олександр Чабанов повідомив про виявлення фактів використання підприємствами ділянок за відсутності документів.

Голова Рескомзему закликав місцеві влади розривати договори з орендарями, які не перераховують кошти до бюджету і не освоюють ділянки протягом кількох років, в судовому порядку. При цьому він пообіцяв допомогу співробітників свого відомства в подібних процесах в якості експертів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>