Приватизація або музей — таке майбутнє змальовують для архітектурної та історичної пам’ятки.

На прес-конференції по завершенню засідання Ради міністрів АРК глава кримського уряду Анатолій Могильов відзначив значущість Юсуповського палацу як пам’ятки історії і висловився на користь створення в об’єкті музею. Це стане можливим, якщо палац у Кореїзі буде переданий зі структури Державного управління справами президента України у власність автономії, повідомляє Головне управління інформаційної політики Радміну Криму.

За словами Анатолія Могильова, Юсуповський палац занадто віддалений від моря, щоб представляти інтерес як державна дача, а ось як екскурсійний об’єкта він був би цінний.

Зазначимо, днями у ЗМІ з’явилася інформація про успішну спробу виключення Юсуповського палацу з переліку не підлягаючих приватизації об’єктів. Відповідну заяву зробив народний депутат Сергій Терьохін.

Слід зауважити, що Юсуповський палац до сих пір не був відкритий для відвідування туристами — з часів націоналізації він переходив у власність різних силових відомств, а також служив резиденцією для глав держав.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>