Кінець 2011 ознаменувався у Львові введенням в дію п’ятизіркового готелю, орієнтованої на прийом гостей Євро-2012.

Львів є, мабуть, найбільш благополучним серед українських міст-господарів континентальної першості з футболу в плані підготовленості готелів — ще кілька місяців тому було заявлено, що він повністю встигає забезпечити потрібну кількість номерів. Днями зроблено ще один крок до виконання обіцяного — був відкритий п’ятизірковий готель «нобіліс», який на своєму сайті називається не інакше як «єдиний у місті готель світового класу».

«Нобіліс» має 49 номерів різного рівня, а також в його комплекс входять спа і фітнес-центр, конференц-зал, кімната для переговорів, кілька ресторанів і барів. Знаходиться він на вулиці Фредра, 5, таким чином, будучи зручним місцем для проживання не тільки вболівальників, але й інших туристів.

До теперішнього часу недавно відкрився готель вже включений до переліку місць розташування гостей Євро-2012, втім, зважаючи на комфортабельність номерів і ексклюзивного положення готелю, бачиться цілком ймовірним, що і після футбольного чемпіонату він не залишиться порожнім.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>