У разі скасування нового тарифу квартплати, що діє з 1 січня 2012 року, Харків буде домагатися в Кабінеті Міністрів України компенсації відповідної різниці.
Про це сьогодні, 25 січня, в прес-центрі Харківської міської ради заявив директор Департаменту житлового господарства міськради Роман Нехорошков.

«Харківський міський голова Геннадій Кернес доручив своїм заступникам, директорам профільних департаментів розробити пропозицію до Кабміну в частині того, як різниця в тарифах може бути компенсована державою у випадку, якщо буде прийнято рішення про їх зменшення. Чинним законодавством передбачено, що якщо ми маємо економічно обгрунтований тариф і в тій чи іншій ситуації його зменшуємо, то хтось повинен компенсувати різницю. Існує порядок, коли у вигляді субвенції цю різницю може компенсувати держава», — зазначив Роман Нехорошков.

Він підкреслив, що головною складовою тарифу є заробітна плата працівників, які зайняті в обслуговуванні будинків і прибудинкових територій.

«Ми виконуємо вимоги уряду, Верховної Ради про розмір мінімальної заробітної плати, про соціальні виплати, які встановлюються профспілками у своїх міжгалузевих угодах. Тому сьогодні обговорюється питання про ті компенсатори, які може запропонувати Кабінет Міністрів місту Харкову. Всім відомо, в якому стані сьогодні житловий фонд, надходить багато скарг на поточні покрівлі, незадовільний стан внутрішньоквартальних доріг — це все потребує серйозних капітальних вкладень. Тому ми зараз готуємо пропозиції до Кабінету Міністрів. Планується приїзд до Харкова міністра ЖКГ Анатолія Близнюка, а також його зустріч з міським головою. Я думаю, ці питання на зустрічі теж будуть обговорюватися », — повідомив Роман Нехорошков.

Він також нагадав, що тариф квартплати розраховувався на підставі постанови Кабміну № 869, яке було прийнято в червні минулого року і стосувалося методики розрахунку тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>