Один з місцевих жителів Тернополя Сергій Балуцкій планує побудувати художнє житло не тільки з метою проживання в ньому, але і для проведення різних заходів мистецького спрямування.

Проект Балуцкого «Будинок їжачка» в поточному році переміг у конкурсі бізнес-планів. Ним моментально зацікавилися люди, але поки певних пропозицій для реалізації проекту хлопець не отримав.

Сергій Балуцкій розповідає, що це незвичайний проект, адже нічого подібного на території Тернополя до цих пір не спостерігалося. Це буде хостел для ночівлі з одного боку, а з іншого — місце для проведення творчих вечорів.

Ідея поєднання хостела з творчою майстернею нова не тільки для мешканців Тернополя, а й для решти регіонів України. Для розробки бізнес-плану у творця пішло небагато часу.

Хлопець зазначає, що головне в цій справі — все чітко розпланувати.

В арт-хостелі будуть розташовані спальні, кухня, а також кімната відпочинку. Кожна окрема кімната буде декорована в певному стилі. Проживання в такому будинку буде коштувати не менше 100 гривень на добу. У вартість, крім проживання, включений сніданок і захоплюючі заходи.

Також арт-хостел передбачений для туристів, які під час Євро 2012 захочуть не просто побачити матч, але й приємно відпочити.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>