Людям, які залишилися без даху над головою, влада пропонує оселитися в готелі. Від повного руйнування будинок врятувала тополя, що росте поряд з ним.

Упала бокова частина флігелі, де розташовувалися три квартири. Всі мешканці були вдома, але встигли вискочити на вулицю. Семеро людей залишилися неушкодженими — і безпритульними.
Будинок № 13 на вулиці Пішонівська вже давно вважався аварійним, але там все одно жили 30 людей. Те, що ніхто з них не загинув під уламками, — жителі називають дивом. Від повного руйнування будинок врятувла тополя, що росте поряд з ним. Дерево затримало частину даху і підперло стінку, розповіли рятувальники, які весь день розбирали завали. Як повідомляється, від обвалу струсонуло і сусідній будинок. У будівель спільні стіни і дах, тому жителі бояться, що зваляться і їхні квартири. У місцевій адміністрації пояснили, що будинок звалився, тому що дерев’яні перекриття даху і одна зі стін не витримали вібрації від будівництва нових багатоповерхівок по сусідству. Людям, які залишилися без даху над головою, чиновники пропонують тимчасово оселитися в готелі.
- Для того, щоб розселити цей флігель необхідно більше 10 одиниць квартир. Такої кількості квартир зараз одночасно місто надати на жаль не може. Ми вже порахували у скільки обійдеться приблизно ремонт покрівлі та стіни, — повідомив керівник відділу ЖКГ Приморської райадміністрації Віктор Лазар. Відремонтувати обвалення частини будинку обіцяють за два місяці. Мешканці вцілілих, також аварійних приміщень, не впевнені, що їхні квартири цей ремонт переживуть.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>