Світовому банку необхідно продовжити роботу Проекту з видачі державних актів на землю та розвитку системи кадастру до кінця 2012 р., вважає директор Проекту Сергій Кубах.

«У випадку, якщо дія Проекту завершиться 30 липня 2012 р., як це передбачається, існують ризики, що роботи завершені не будуть, результати, напрацьовані протягом цих років, (з 2004 р.) будуть втрачені», — цитується С. Кубах в середу в прес-релізі Групи впровадження проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвитку системи кадастру» при Держземагентстві.
Україна звернулася до Світового банку з проханням продовжити термін дії проекту, відзначено в повідомленні.
За даними Групи впровадження Проекту, на сьогоднішній день, зокрема, в рамках реалізації Проекту вже практично завершено створення сучасної картографічної бази держземкадастру, однак створення індексних кадастрових карт територій областей стримується непозначеними межами окремих регіонів.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>