Для українського ринку мансардні вікна на сонячній батареї — досить новий продукт, але він вже користується популярністю серед любителів новинок. Оцінюючи український ринок, у майбутньому можна прогнозувати збільшення попиту, повідомили в прес-службі компанії VELUX.

Вже 2 роки клієнти VELUX користуються передовими розробками компанії в сфері енергозберігаючих технологій — мансардними вікнами та аксесуарами на сонячних батареях.
У Європі такі вікна з’явилися двома роками раніше і вже завоювали популярність серед власників мансард. За два роки в лінійці продукції компанії з’явилися сонячні елементи практично для всіх моделей вікон VELUX.
Спостерігаючи попит на інноваційні рішення, компанія запропонувала покупцям нові продукти — аксесуари для мансардних вікон з живленням від сонячних батарей. За спостереженнями фахівців компанії, у вікнах на сонячних батареях українських покупців приваблює, перш за все, зручність в експлуатації та економія електроенергії.
Серед основних переваг мансардних вікон та аксесуарів з живленням від сонячних елементів можна виділити:

- Незалежність від джерел електроенергії. З живленням від сонячної батареї вікнами можна управляти за відсутності електроенергії в будівлі або коли її подача припинена;
- Немає необхідності проводити дроти. Це особливо важливо, коли готове внутрішнє оздоблення приміщення;
- Економія на електриці.

Віконні аксесуари з сонячними елементами можна монтувати як на вікна, які управляються пультом дистанційного управління, так і з механічним способом відкриття. Покупець може самостійно модернізувати своє мансардне вікно в дистанційно керований бездротової механізм, встановивши сонячну панель на верхній частині вікна і з’єднавши між собою компоненти.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>