Державна реєстраційна служба (Укрдержреєстр) відкрила свій сайт, де буде надавати інформацію про свою діяльність. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції, передають «Українські новини».

Зокрема, на сайті буде надаватися інформація про діяльність держреєстрації актів цивільного стану, прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізація об’єднань громадян, державна реєстрація друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.
На сайті передбачено консультаційний блок, що містить довідкову інформацію, а також коментарі та роз’яснення, а розділ «Доступ до публічної інформації» містить необхідні для оформлення запиту форми, інформацію про порядок складання та подання запитів, звіти про розглянуті запитах.
Адреса сайту www.drsu.gov.ua
Як повідомлялося, раніше Мін’юст затвердив порядок держреєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців через Інтернет.
Укрдержреєстр є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, реєстрації (легалізації) об’єднань громадян, інших громадських формувань, статутів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, якщо їх реєстрація передбачена законами, статутів територіальної громади міста Києва, друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності.

 

Додайте свій коментар (оберіть спосіб)

ВКонтакте
FaceBook
Стандартні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>